Szafy Na Wymiar Szczecin

STYL meble to firma projektująca i tworząca szafy na wymiar nie tylko w Szczecinie, ale w całym województwie Zachodniopomorskim. Szafy na wymiar tworzymy od ponad 20 lat. Nasze ogromne doświadczenie jest gwarancją wykonania mebli na najwyższym poziomie, wzorową jakością, dokładnością oraz funkcjonalnością. Zapraszamy do podstrony z pełną naszą ofertą szafy na wymiar.

Kupienie odpowiedniej szafy do przedpokoju, salonu, sypialni, która pomieści wszystkie nasze rzeczy nie jest wcale prostą sprawą. Jeśli dodamy jeszcze do tego konkretny kolor, jaki chcemy mieć w swoim domu i określoną przestrzeń, gdzie ma stanąć, właściwy wybór może okazać się naprawdę sporym wyzwaniem. Często zdarza się tak, że wielogodzinne oglądanie mebli w salonach meblowych kończy się fiaskiem. Na szczęście jest świetny sposób pozwalający zakupić wymarzoną szafę oraz stworzyć idealną garderobę. Wystarczy zgłosić się do naszej szczecińskiej firmy STYL, która zajmuje się wykonywaniem szafy na wymiar.

Szafa na wymiar do przedpokoju

Przedpokój jest specyficznym miejscem w naszym mieszkaniu. To w nim witamy naszych gości, rozbieramy wierzchnie ubranie, przyjmujemy listonosza. Przedpokój kieruje nas do innych pomieszczeń. Jest to istotna część naszego mieszkania dlatego warto by był on ciekawie i funkcjonalnie zaaranżowany. Bardzo często we współczesnych kawalerkach czy kompaktowych mieszkaniach w przedpokoju  mającą ograniczoną przestrzeń, dlatego jego aranżacja może sprawiać problemy. Dzięki naszym szafą na wymiar pomożemy Państwu bez przeszkód, nawet na małej powierzchni zaprojektować idealną, praktyczną szafę, która nie tylko będzie zwykłym meblem to przechowywania ubrań, ale również ozdobą naszego mieszkania. W niewielkich pomieszczeniach można osiągnąć spektakularne efekty dzięki zastosowaniu kilku optycznych trików poprzez wykorzystanie błyszczących powierzchni czy luster.

Na stronie STYL Meble znajdą Państwo nasze realizacje szaf na wymiar. Zdjęcia przedstawiają wykonane przez nas meble na zamówienie w Szczecinie, ale również innych zakątkach Polski. Zapraszamy do naszej galerii szafy na wymiar Szczecin Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas: +48601575020.

Inne realizacje SZAFY NA WYMIAR

Szafa na wymiar do sypialni

Idealne szafy do sypialni jakie powinny być? Jeśli myślisz o wspólnej garderobie dla całej rodziny, zdecyduj się na pojemne, zabudowane szafy do sypialni.

Pojemna szafa, często na całą ścianę, to idealna propozycja dla dużych rodzin. Jedna duża szafa zamiast osobnych mniejszych pozwala dobrze zagospodarować wszystkie wnętrza, dzięki temu oszczędzasz miejsce w innych pokojach, a twoje rzeczy są skupione i posegregowane w jednym, konkretnym. Projektujemy meble do mieszkań i podpowiadamy, jak dobrze wybrać idealne szafy do sypialni. Szafy przygotowujemy oczywiście w naszym warsztacie zlokalizowanym w Szczecinie przy ul. Derdowskiego 8.

Szafa na wymiar do pokoju, garderoba

Szafa na wymiar do pokoju oraz garderoba to pomieszczenia, które mogą być bardzo funkcjonalne dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu przestrzeni. Szafy na zamówienie (Szczecin), które wykonujemy, odpowiadają wszelkim gustom oraz oczekiwaniom naszych Klientów. Staramy się, aby każda z nich była dopasowana do ich potrzeb.

Garderoba na zamówienie daje wiele możliwości indywidualnych, jak rozkład i zastosowania rozwiązań, które będą spełniać swoją funkcję w najlepszy sposób. Miastem, w którym znajduje się nasza firma, jest Szczecin, jednak ze świadczonych przez nas usług korzystają również osoby zamieszkujące inne miasta.

Zapraszamy do kontaktu – zamów szafę na wymiar, która będzie funkcjonalna, ładna, dopasowana do Twojej przestrzeni i przetrwa wiele lat.

YOU MAY ALSO LIKE