Meble Kuchenne Szczecin

STYL meble to firma projektująca i tworząca meble kuchenne nie tylko w Szczecinie, ale w całym województwie Zachodniopomorskim. Kuchnie na wymiar tworzymy od ponad 20 lat. Nasze ogromne doświadczenie jest gwarancją wykonania mebli kuchennych na najwyższym poziomie, wzorową jakością, dokładnością oraz funkcjonalnością. Zapraszamy do podstrony z pełną naszą ofertą mebli na wymiar , w której znajdą Państwo informacje o:

Meble kuchenne prosto od producenta

Na stronie STYL Meble znajdą Państwo nasze realizacje mebli kuchennych. Zdjęcia przedstawiają wykonane przez nas meble na zamówienie w Szczecinie, ale również innych zakątkach Polski.

Zapraszamy do naszej galerii meble kuchenne Szczecin

Jeśli masz pytania, zadzwoń do nas: +48601575020.

Inne realizacje MEBLI KUCHENNYCH

Meble kuchenne na zamówienie

Oferujemy meble kuchenne, które wykonujemy na indywidualne zamówienie klienta. Zapraszamy do naszej firmy w Szczecinie z wstępnymi pomiarami pomieszczenia, dzięki czemu będzie nam łatwiej i szybciej zaproponować Państwu meble do kuchni. Razem wybierzemy styl mebli, kolorystykę i rodzaj materiałów, z których wykonamy meble kuchenne. Meble przygotowujemy oczywiście w naszym warsztacie zlokalizowanym w Szczecinie przy ul. Derdowskiego 8.

Meble kuchenne nowoczesne i tradycyjne

Przeczytaj więcej o naszych meblach i zobacz nasze realizacje:

Kuchnie na wymiar nowoczesne

Nasza firma oferuje wykonanie zlecenia od pełnej aranżacji wnętrza, aranżacji kuchni, aranżacji łazienki po wykonanie mebli kuchennych na wymiar w Szczecinie. Wszystkie projekty dostępnie na stronie są wykonane przez STYL Meble.

Aranżacja kuchni nowoczesnych cechuje proste wykonanie w połączeniu z funkcjonalną formą użytkową. Nie występuje tu nadmiar dekoracji ani dodatków. Przestrzeń mebli kuchennych jest zabudowana równymi ciągami, natomiast większość rzeczy schowana we wnętrzach szafek i szuflad. Najpopularniejsze ozdoby frontów szafek w meblach kuchennych to płyty laminowane, szkła oraz płyty MDF. Wysoki połysk frontów – kilka warstw lakieru daje efekt szklistości powierzchni (optycznie powiększa się wnętrze) i zabezpiecza meble przed uszkodzeniami. Sprzęt AGD jest zazwyczaj zabudowany, czasem w wyspie, nad którą wisi okap.

Kuchnie klasyczne

W kuchniach klasycznych dominujące materiały to drewno i kamień. Ich ponadczasowy charakter i wysoka jakość spowodują, iż taka kuchnia będzie nam długo służyć, nie bacząc na zmieniające się trendy i mody we wnętrzarstwie. Zapytaj nas o kuchnie klasyczne Szczecin.

YOU MAY ALSO LIKE