WYBRANE REALIZACJE

Poznaj naszą historię. Sprawdź, dlaczego warto nam zaufać.

Meble na wymiar produkujemy już od 22 lat. Przez długi czas specjalizowaliśmy się w meblach łazienkowych. Jednakże wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom poszerzyliśmy swoją ofertę i obecnie możemy pochwalić się wykonanymi przez nas meblami biurowymi, stomatologicznymi, sklepowymi, kuchennymi oraz pokojowymi. Przedstawiamy tylko niektóre wybrane pozycje, proszę zwrócić uwagę na różnorodność kształtów oraz zastosowanych materiałów takich jak: lite drewno, sklejka, płyta stolarska, fornir oraz płyta MDF, która może być dowolnie gięta i lakierowana przy zastosowaniu lakierów włoskiej firmy ICA.

Szczególnej Państwa uwadze polecamy część strony poświęconą wyposażeniu. Prezentujemy tam różnorodne rozwiązania elementów mebli jak również zabudowy pralki, piecyka gazowego, spłuczki podtynkowej, wanny oraz wiele innych nietypowych zabudów. Najczęściej są to oryginalne rozwiązania wymyślone i zastosowane przez naszą firmę.
Łącząc doświadczenie i pasję uzyskujemy nieograniczone możliwości, z których powstają niepowtarzalne, wyjątkowe meble wykonane tylko dla Ciebie.

Bardzo ważny jest fakt, że wszystkie elementy wytwarzane są w naszej firmie. Części gięte wykonujemy o dowolnym promieniu a nawet dowolnej linii falistej. Zarówno powierzchnie płaskie jak i gięte mogą być wykończone fornirem lub lakierowane na dowolny kolor.

Dysponujemy paletą barw ICA, RAL i NCS co razem daje około 3000 kolorów. Dostępne forniry to również szeroka gama barw oraz struktur, poczynając od struktury pasiastej do struktury typu flader. Stosujemy okleiny europejskie, amerykańskie bądź egzotyczne w tym modyfikowane lub naturalne. Dodatkowo tą szeroką gamę oklein możemy wzbogacić poprzez wykończenie powierzchni. W zależności od oczekiwań klienta powierzchnia może posiadać widoczną strukturę drewna lakierowaną na mat lub półmat, aż do gładkiej powierzchni w wysokim połysku.

Oryginalnym rozwiązaniem stosowanym przez naszą firmę jest wykończenie powierzchni np. blatów przy zastosowaniu efektów specjalnych przypominających marmur lub granit. Biorąc pod uwagę, że dysponujemy szeroką paletą barw możemy stworzyć niepowtarzalne efekty dopasowując się do posiadanych przez klienta płytek, dekorów lub innych detali wystroju wnętrz.

Zaprezentowane meble wykonane są w większości według projektów stworzonych w naszej firnie. Jednakże do Państwa dyspozycji są projektanci współpracujący z nami. Realizujemy również zamówienia zgodne z projektem klienta.

Zapraszamy do współpracy i mamy nadzieję, że spełnimy Państwa oczekiwania. Stawiamy do Państwa dyspozycji nasze czternastoletnie doświadczenie oraz zaangażowanie załogi.

Zadzwoń i umów się z nami spotkanie